حریم خصوصی

یکی از اولویت های اصلی دوالند احترام به حریم شخصی شما کاربران عزیز و حفاظت از اطلاعاتیست که در اختیار ما قرار می دهید.
parallax background

برای ارائه خدماتی مانند بررسی و ارسال سفارش از شما عزیزان درخواست می گردد تا اطلاعاتی مانند آدرس، تلفن تماس و ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید و از آنجایی که فعالیتهای دوالند کاملا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک بوده به شما این اطمینان را می دهیم که اطلاعات خصوصی کاربران مان به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی گردد مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشیم در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهیم و طی فرآیند خرید فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود. بنابراین اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی الزامیست.

کاربران با عضویت خود این اجازه را به دوالند می دهند تا برای ارسال اخبار و رویدادها، خدمات و فروش ویژه و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی از آدرس ایمیل و شماره تماس آنها استفاده شود.

کاربر گرامی در صورت عدم تمایل می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی، ارسال اطلاعات و عضویت دریافت خبرنامه را لغو نماید. دوالند ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وبسایت ویرایش کنند همچننین اگر نقد و پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد دوالند می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگه داری رمز عبور برعهده کاربران عزیز می باشد و برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. دوالند تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شما عزیزان خریدی راحت و آسان را تجربه نمایید.